تفاوت آدلی در چیست؟

چرا سلامت پروتئین آدلی؟

وجه تمایز آدلی در کیفیت آن است

مجموعه کنترل کیفیت و آزمایشگاه این شرکت با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و ملزومات ، به دقت محصولات را کنترل نموده تا مرغوبترین و با کیفیت ترین آنها در سفره خانواده های ایرانی قرار گیرد

درباره ما

با آدلی بیشتر آشنا شوید

سال هاست که به سلامت خانوار اندیشیده ایم.

پروتئین های دریایی ضامن سلامتی خانواده بوده و از هنگام رشد تا سنین میانسالی و سالخوردگی نیازهای اساسی بدن را تامین میکنند.

ازاین رو با توزیع محصولات دریایی با بهترین کیفیت و قیمت تعادلی( قیمتی که برای فروشنده و خریدار صرفه اقتصادی و منطقی دارد) در فروشگاه های خرد و کلان ( رفاه، هایپراستار، هایپرمی و ...) رسالت خود را آغاز نمودیم.

دراین فرآیند برای بیش از 30 نفر از هموطنانمان بصورت مستقیم و نیز 100 فرصت شغلی بصورت غیرمستقیم ایجاد شده است.

مفتخریم به خدمت رسانی به شما عزیزان با ارائه محصولات مذکور در اشکال: تازه، بسته بندی، فیله، مزه دارشده و همچنین توضیح انواع طبخ در فرهنگهای مختلف سرزمین عزیزمان، ایران.

امید است دراین راه بتوانیم با کمک به سلامت و اقتصاد خانوار ، رسالت خود را بارضایت شما هم وطن گرامی به نحو احسن به انجام رسانیم

درباره ما بیشتر بدانید

تیم ما

ما در آدلی با بهترین‌ها کار می‌کنیم

مسلم خونیقی

رییس هیات مدیره

یوسف خونیقی

مدیرعامل

یوسف عباسی

معاون بازرگانی

مهرداد حق شناس

مدیر تولید
آدلی در اعداد و ارقام

بیشتر با آدلی آشنا شوید

10
سال سابقه درخشان
20
شعبه پخش
50
پرسنل کارآزموده
450
مشتری راضی
پخش ویدیو

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

پخش ویدیو

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.